ایمهوتپ

ایمهوتپ، اولین و معروفترین استاد معماری و عمارتگر مصر باستان بود. او را یکی از اولین دانشمندان همه چیز دان تاریخ بشریت به حساب می آورند. برای مثال گفته می شود که او مسئول ساخت و ساز اولین هرم در مصر، هرم دجسور در ساغرا بوده است. آیا شما می توانید با دستاوردهای او در ساخت و سازهای بناهای مختلف در طول تاریخ رقابت کنید؟ شما کشتی هایی نیاز دارید که بلوک و سنگ ها را به محل های کارگاه ساختمانی متفاوت برسانند ولی شما تنها کسی نیستید که تصمیم خواهید گرفت که کجا این کشتی ها و محموله ها ارسال شوند. رقبای شما نیز برنامه های خودشان را دارند و در تلاشند که از موفقیت شما جلوگیری کنند. کشمکش و رقابت شدید بر سر ارزشمندترین محموله های سنگ در خواهد گرفت و به تاکتیک های هوشمندانه و ذره ای شانس برای پیروزی نیاز است.
350,000 تومان
تولید کننده: دهکده برد گیم
طول 29
عرض 29
ارتفاع 8.5
حرکتی بودن حرکتی نیست
سبک بازی استراتژی
رده سنی 12 سال به بالا
زمان بازی 40 دقیقه
تعداد نفرات 4 نفر
زبان فارسی
محتویات بسته 120 مکعب چوبی - 5 صفحه ی کارگاه ساختمانی - 1 امتیاز شمار - 8 توکن کشتی - 4 توکن ارابه - 21 کارت دور بازی - 34 کارت بازار - 1 کتابچه راهنما
راهنمای بازی هر بازیکن نقش یک استاد معمار مصری را بازی میکند . شما 6 دور زمان دارید که سنگ های خود را به محل های مختلف انتقال دهید تا بناهایی را بسازید به طوریکه بیشترین امتیاز را از آنها کسب کنید .