بازی بلاد باند

بازیکنان نقش اعضای دو قبیله را بر عهده می گیرند – جنگجویان وحشیانه و حیواناتی از قبیله جانور و اعضای فریبنده و مرگبار قبیله رز – و با یک تعداد عجیب و غریب از بازیکنان) بازجویی انسان. آنها توسط یک هویت مخفی پنهان می شوند، آنها سعی می کنند که بزرگان قبیله مخالف را ربوده و زندگی خود را به نفع والدین خود بیاورند. حملات مخرب، با هدف نادیده گرفتن و کمک از دیگران، به آرامی حقیقت را کشف می کنند: چه کسی برای آنها مبارزه می کند؟ و چه کسی بزرگتر است؟
185,000 تومان
تولید کننده: متفرقه
طول 21
عرض 21
ارتفاع 4
حرکتی بودن حرکتی نیست
سبک بازی معمایی
رده سنی 8 سال به بالا
زمان بازی 40 دقیقه
تعداد نفرات 6 تا 10 نفر
زبان انگلیسی
محتویات بسته ۱ عدد خنجر ۴ عدد کارت توانایی سپر ۴ عدد کارت توانایی نفرین ۲ عدد کارت توانایی قلم ۲ عدد کارت توانایی شمشیر ۴ عدد کارت توانایی بادبزن ۳ عدد کارت توانایی عصا ۱۹ عدد توکن رتبه ۱۳ عدد توکن وابستگی ققنوس ۱۳ عدد توکن وابستگی گارگویل ۲۰ عدد توکن وابستگی ناشناخته ۲ کارت شخصیت تفتیش گر ۹ کارت شخصیت قبیله ققنوس ۱۲ کارت مرجع ۹ کارت شخصیت قبیله گارگویل
راهنمای بازی در ابتدای بازی، هر بازیکن سه چیز را می داند: چه کسی هستند و به چه گروهی تعلق دارند؟ چند بازیکن دیگر هم متحد هستند، در حالی که هر کس دیگری دشمن خود و قبیله خود است قبیله ای که یکی از همسایگانش به آن تعلق دارد – گرچه بعضی از شخصیت ها می توانند در مورد هویت قبیله خود دروغ بگویند حالا بازیکنان باید بدانند که چه کسی بزرگترین تیم مخالف (اگر یک وجود دارد) و او را بگیرد. برای انجام این کار، بازیکنان باید حمله کنند، مذاکره کنند و نتیجه بگیرند، در حالی که یک بازیکن مورد حمله نیاز به نشان دادن اطلاعات، مانند رتبه یا وابستگی به قبیله دارد. هر بازیکن توانایی منحصر به فرد خود را دارد و این توانایی را می توان تنها در لحظه ای که رتبه او را نشان می دهد استفاده می شود. به عنوان مثال، Assassin بازیکنان را مجبور به رنج زدن می کند، در حالی که Guardian بازیکن را از انتخاب شخصیت محافظت می کند. در نهایت، اگر شما قبیله بزرگ قبیله رقیب خود را ضبط کنید، شما برنده شوید – اما اگر شما خون آشام را اشتباه بزنید، به تله دشمن رسیده اید و بازی را از دست می دهید.