صد دروازه : سرزمین ناشناخته های شرق

در این بازی شما در نقش تاجران ادویه هستید که زمزمه پیدایش ادویه هایی نوظهور و البته گرانبها از سرزمین های شرقی به گوشتان می رسد . آیا وقت آن نرسیده که صددروازه را ترک کنید تا جز اولین تجاری باشید که به این ادویه ها دست پیدا می کنند ؟ پس کاروان خود را سوار بر کشتی ها کرده تا به سمت جزیره های بکر شرق حرکت کنید . اگر به دنبال تجربه کردن حس و حال تاجران باستانی و توانایی پیاده کردن انواع استراتژی ها در مسیر تجارت را دارید ، پس سوار کشتی شوید و سفرتان را آغاز کنید . آماده ی غرق شدن در شگفتی های شرق باشید .
330,000 تومان
تولید کننده: ویریا
طول 33.5
عرض 21.5
ارتفاع 7.5
حرکتی بودن حرکتی نیست
سبک بازی استراتژی
رده سنی 8 سال به بالا
زمان بازی 45 دقیقه
تعداد نفرات 4 نفر
زبان فارسی
محتویات بسته 27 توکن امتیاز - 105 استوانه - 4 کشتی پلاستیکی - 24 تایل بازیار - 4 تایل دریا - 4 تایل اسکله - 20 توکن امتیاز ویژه - 80 خانه پلاستیکی - 4 ظرف محصولات - 4 صفحه بازیکن
راهنمای بازی روند و قوانین این بازی کاملا مستقل از سری اول صددروازه ( سرزمین تجارت ادویه ) است . این محصول به تنهایی یک بازی به شمار می آید . با این حال شما می توانید هردو بازی صددروازه را با هم ترکیب کرده تا تجربه ی جدیدی را از ترکیب این دو بازی با هم بدست بیاورید . یک جعبه ، دو بازی و صدها برنامه برای برنده شدن .