کهربا

رقابت پر هیجان سوداگران سنگ های قیمتی در دوران رنسانس در کهربا شما نقش بازرگانان ثروتمند دوران رنسانس را ایفا می کنید و باید با استفاده از منابع اولیه ای که در اختیار دارید، معادن ارزشمند و سیستم های حمل و نقل را از آن خود کرده و با به کارگیری صنعتگران و هنرمندان سنگ های قیمتی خام را تراش داده و به جواهراتی گران بها تبدیل کنید. . . اصول بازی خیلی آسان است، یا جواهر برمی‌داریم، یا اگر ترکیب مناسبی از جواهر‌ها را داریم، کارت می‌خریم. هرچه بیشتر کارت بخریم شرایط خریدن کارت‌های بعدی راحت‌تر می‌شود، مزیتی که برای تمام بازیکن‌ها یکسان است.
195,000 تومان
قیمت با تخفیف: 175,500 تومان
تولید کننده: فکرانه
طول 26
عرض 26
ارتفاع 6. 7
حرکتی بودن حرکتی نیست
سبک بازی بردگیم
رده سنی 8 سال به بالا
زمان بازی 30 دقیقه
تعداد نفرات 2 تا 4 نفر
زبان فارسی
محتویات بسته تعداد 90 کارت پیشرفت (40 کارت سطح یک، 30 کارت سطح دو، 20 کارت سطح سه) تعداد 10 کاشی اشراف زاده تعداد 40 توکن(7 توکن زمرد، 7 توکن یاقوت کبود، 7 توکن یاقوت سرخ، 7 توکن الماس، 7 توکن عقیق، 5 توکن طلا)
راهنمای بازی هر بازیکن در نقش بازرگانی در عصر رنسانس ظاهر می‌شود که سعی می‌کند معادن جواهرات را بخرد، استخراج کند، حمل و نقل کند و بفروشد. همه این کارها هم برای کسب اعتبار بیشتر انجام می‌شود. اگر وضعتان به اندازه‌ کافی خوب شود شاید حتی با یکی از اشراف‌زادگان دیدار کنید و این ملاقات هم اعتبار شما را بیشتر از پیش بالا ببرد. در این بازی هر بازیکن در نوبتش می‌تواند سکه(یا در واقع همان جواهر)دریافت کند یا یک کارت را بخرد و بسازد و یا یک کارت را رزرو کند.